תפריט
אינסטלטור בחיפה
אינסטלטור מומחה איתורי נזילות

ייבוש תת רצפתי

הצפה וייבוש פתרונות אינסטלציה
הצפה וייבוש פתרונות אינסטלציה
כשהבית מוצף

פעם אחרי חדירת מים למצע החול או השומשום שמתחת למרצפות היה צורך בפירוק  מסובך של הריצוף הקיים מה שחייב פעולות שמזהמות את הסביבה וזו הייתה  עבודה קשה וגם יקרה בנוסף המקום הפגוע שניזוק ממים היה מושבת בגלל הצורך בפינוי המבנה שניזוק מתכולה ומאנשים כמו גם מהמצע שיש בדירה.

היום לחברת אריה פלג  שיקום נזקי מים יש פתרון יעיל לשאיבת המים מתחת לרצפה וגם לא יקר בכלל  ע"י מונה לשאיבת מים תת רצפתית (ציוד מתקדם) לחברת  אריה פלג  יש את הידע הרב שיכול לחסוך לכם המון טרחה ואי נעימות .

ברשותנו  מכשירים שמחדירים לריצוף  ללא נזק וללא צורך פירוק בכלל אלא רק ע"י החדרת צינורות מיוחדים  וכך בעצם  לייבש ע"י יבשנים שהם הלב של המערכת  ואת המצע שניזוק ע"י ההצפה .

הציוד כולל ייבוש תת רצפתי ומשאבות לשאיבת לחות מצטברת  שנתקעה מתחת לריצוף .

פעולת ייבוש לאחר הצפה או נזילה מתחת לריצוף אחת הדרכים לפתרון היא  לייבש את הרטיבות הכלואה מההצפה  , ויש אנשים שחושבים שאולי המים יתייבשו עם הזמן והכל יסתדר אך בהצפות זה ממש לא ככה .

האמת היא שככל שניתן למים הכלואים יותר זמן המים ימשיכו להזיק יותר ויותר והמבנה הניזוק מהמים  ימשיך ויקבל נזקים  ובכך יגרמו נזק יקר  לתשתיות  של המקום שנפגע ,המצב  הזה שיכול לעשות נזקים ויקרים  ליסודות המבנה כגון עמודים ומשם למערכות החשמל והתקשורת שבקירות וזו הסיבה שחשוב למהר ולייבש את הרטיבות הכלואה במהירות  ע"י  מערכת היבשנים ובטכניקה הנ"ל  ייבוש תת רצפתי  יפתור את הבעיה בחיבור פשוט ללא הרס וללא צורך בפירוק הריצוף (הרמת בלטות) .

אם יש לכם רטיבות כלואה בחול או במצע שומשום ואת הסימנים שתוארו פה פנו היום לאריה פלג ונייבש לכם את הרטיבות הכלואה מתחת לריצוף או בקירות.

אינסטלטור בחיפה
אינסטלטור בחיפה

ייבוש חול מתחת לריצוף (מתחת לבלטות) .

אם הבית נפגע מהצפה או שהסטודיו שלכם הוצף סביר להניח שהחול מתחת לריצוף רטוב ורטיבות גורמת גם לעובש ועובש גורם לנזקים של בריאות ולא רק כספיים לריהוט  , ניתן לפתור בקלות יחסית את כל הבעיות ע"י בדיקה מיוחדת לאיתור הרטיבות או הלחות ואז פשוט להשתמש בציוד מיוחד ומתקדם לייבוש תת רצפתי  , הבדיקות נעשות ללא הרס ועם עבודה פיסית מינימלית  , פשוט לאחר האיתור מחדירים סוג של מוטות ייבוש שנקראים יבשנים וכאמור לא צריך להיכנס לשיפוצים יקרים או לשבור הכל ולהחליף , אם יש חשד אז אין חשד כמו בצבא , פשוט הזמינו אותנו לבדיקה של נזקי מים ואנו נבצע תיקון נזקי מים או כמו שאנו קוראים לזה שיקום נזקי הצפה ונייבש הכל מהר וביעילות.

מחיר ייבוש תת רצפתי

המחירים לייבוש תת רצפתי מתומחרים לפי מ"ר  בדר"כ בשוק אבל לנו יש את המומחיות והניסיון להעריך לפני העבודה את העלות הכוללת הכרוכה בפתרון שיקום נזקים והצפות , אנו ניתן לכם את המחיר הטוב ביותר ונשמח לתת את הטיפול המקצועי ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

ניתן לשלם בתשלומים  בלי לחץ ואפילו לקבל דוח נזקים לטובת בית המשפט אם יש צורך בכך ללא עלות נוספת.

פתיחת סתימות במיכשור מיוחד
פתיחת סתימות במיכשור מיוחד

 

השכרת מכונה לייבוש רצפה או מכונה לייבוש תת רצפתי מתוצרת גרמניה.

בתחום נזקי המים קיימות חברות המתמחות באינסטלציה ובמיוחד בשיקום נזקי מים ובכל מבנה ניתן לקבל כהשכרה מכונת ייבוש רצפה לפי הצורך , אם הנזילות או ההצפות נגרמו כתוצאה מכשלים בצנרת או הצפות ביוב ובכלל כל סוגי הסתימות נין לפתור זאת בקלות ע"י השכרת המכונה לכמה זמן שצריך ובמחיר משתלם לפי בסיס השכרה יומי או שבועי  , אנו משתמשים במערכות ייבוש מים ע"י ייבשנים מיוחדים שניתנים ליישום בשטח בצורה שלא תגרום הרס או נזק מיותר ומכאן לעלויות שלא לצורך.

מערכות ייבוש מים נועדו במיוחד לפתרון בעיות של ייבוש רצפה ושיקום נזקים לאחר הצפה  וכל בעיה אחרת שנכנסת להגדרה של נזקי מים.

מהו ייבוש שומשום\סוסמום?

בשנים האחרונות קיים מחסור בחוך לכן התפתחה שיטה חדשה של הפיכת חומר לשומשום שבשפה המקצועית בעצם טוחנת סלעים וחצץ לכמעט אבקה , הוכח ששומשום ניתן לייצר מכל הסלעים שנמצאים כמעט בכל חוף ומקומות בארץ , ייחוד המכונות לייבוש תת רצפתי עובדות טוב וביעילות בשיקום נזקי מים ועם ייבשנים ללא הרס כאמור.

מכונת ייבוש תת רצפתי אריה פלג

 מה האמצעים לייבוש לאחר הצפה?

יש כל מיני מערכות ואמצעים גם פשוטים מאוד למשל :

יבשנים = מערכות שמשלבות בהן מוליכי חום דרך מוטות מתכת שאותם מחדירים למקום שהוצף.

מקרן חום = במקור יותר לחימום החלל ע"י סליל להט ואויר חם שיוצא לכיוון מסוים.

תנורים כגון סולר ונפט = במקור משמים כתנורים אך אנשים לעתים חושבים שכך ניתן לייבש מקומות לאחר הצפה ע"י חימום המקום שהוצף.

סופחי לחות או מייבשי \ מפזרי אויר תעשייתיים  = זוללי אנרגיה ולא פותרים רטיבות או לחות מתחת לרצפות.

ייבוש מים כלואים מתחת לריצוף

בין אם מדובר בכשל בצנרת או כשל באיטום התוצאה לרוב זהה והיא נזקי מים בין הריצוף לבטון ואנו מתמחים בייבוש המים האלו  ע"י שימוש במערכת ייבוש מים תת ריצפתית.

שיקום נזקי מים אינו יקר כמו שחושבים אבל לחשוב שזה יפתר מעצמו עם הזמן? יכול להעלות פי עשר מטיפול נכון בתקלה.

בעיות עובש באינסטלציה

ייבוש קירות רטובים – אריה פלג

ייבוש קירות רטובים או לחים  ע"י מכשור חדיש ומתקדם הפועל להורדת לחות בקירות שספגו מים בשל בעיות במערכת הניקוז או בעיות במערכת מים חמים או קרים  וגם מנזקי סופה  וכמובן לא נשכח את כשלי האיטום  ועוד נזקים .

אנו  באריה פלג שיקום נזקי מים  וצנרת יודעים לייבש בזמן הקצר ביותר ללא עלויות יקרות והמתנה של חודשים ארוכים  ובימים ספורים ניתן להחזיר את המקום שניזוק לשגרה  שהייתה לפני .

אנחנו באריה פלג  נתאים לכם את המכשיר המתאים  והמתקדם לייבוש קירות רטובים ע"י  מערכת יבשנים מהסדרה האחרונה החדישה ,למשל  מייבש לחות של חברת אימונסי , מקרן חום מתוצרת גרמניה , סופחי לחות  תעשייתיים ועוד ציוד מתקדם  שאיתו אנו עובדים  ופותרים בעיות כדי לייבש קירות רטובים  שנפגעות בנזקים של הצפות ובזמן הקצר ביותר היום בשוק עם זמינות מהיום להיום. 

פנו עוד היום לאריה פלג מומחה בשיקום נזקי מים ונתאים עבורכם את המכשיר הנדרש במחיר ללא תחרות .אנו מאפשרים שכירות על בסיס יומי במחיר מעולה ומפתיע  וכך גם לחסוך הובלה יקרה  וזמן יקר שיכול לעלות ביוקר והכי חשוב פתרון נזקי עובש ותחב  אם נגרם כתוצאה מקורוזיה .

הצפת מים וייבוש תת רצפתי
הצפת מים וייבוש תת רצפתי

ייבוש רטיבות בקיר – אריה פלג

ישנם לא מעט מקרים בבתים ומבנים שלדיירים רבים יש בעיות רטיבות בקירות המבנה  , זה קורה לרוב מנזילות של כשלים באינסטלציה או פגמים בעבודה של שיפוצים וגם מבעיות איטום , הקיר מזיע ודולף לתוך היסודות ומשם הנזקים רק עולים יותר ויותר , אנו באריה פלג נוודא שהבעיות לא יתפשטו וכל נזק לרבות עובש ייפתר מהר .

ציוד הייבוש שלנו מתקדם טכנולוגית ויכול למנוע נזקים וממש להציל חיים כשמדובר בבעיות עובש שיכול לגרום לבעיות בנשימה  , אלרגיות  , ועוד בעיות בריאות  , ייבוש רטיבות אינו גזירה משמיים ובמחירים של אריה פלג ניתן לקבל את התמורה הטובה ביותר למחיר .

צרו עימנו קשר עכשיו ונשמח לתת לכם ייעוץ ללא התחייבות כמובן באופן המקצועי ביותר 24 שעות.

אינסטלטור בחיפה
אינסטלטור בחיפה

 

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן