תפריט
אינסטלטור בחיפה
אינסטלטור מומחה איתורי נזילות

מה עושים אם יש רטיבות מתחת לרצפה?

דבר ראשון חשוב להבין איך נוצרת או נגרמת רטיבות מתחת לרצפה

לפעמים ישנם כשלים בצנרת בגלל שהיא ישנה או חלודה ויש מקרים בהם היא אפילו לא הותקנה נכון עם השיפועים הנכונים ואז נגרם פיצוץ במקרה הכי גרוע ובמקרה פחות נורא טפטוף , הנזילות גורמות למים בתוך הצנרת לחלחל החוצה וכך להגיע עד לבטון , כשהמים מגיעים לבטון הם לא תמיד יכולים לעבור את כולו וכך נוצרת רטיבות.

מה ההשלכות של רטיבות מתחת לרצפה?

מים שעומדים אפילו בכמות קטנה של לחות גורמת בשלב ראשון לריח ואז לעובש  , הריח מתגבר ומתפתחות בחומר הרטוב פטריות ועובש , עובש הוא דבר מאוד מסוכן במיוחד בסביבות של מגורים .

אינסטלטור בחיפה
אינסטלטור בחיפה

למה קריטי לטפל בבעיות עובש?

עובש זו הצטברות חיידקים מסוכנים שיכולים לגרום לאלרגיות קשות ולמחלות ריאה  , כמו גם גירויים בעור וכאבי ראש ,סחרחורות ובחילות ובמרה הרע ממש הקאות וזיהומים  , מיד כשרואים או מריחים ריח מוזר או אפילו סימנים קלים של עובש חשוב לטפל ולקרוא לאינסטלטור שיבדוק קודם כל מה הגורם לעובש.

שלב ראשון בטיפול : איתור הנזילה

יש מס' דרכים לאתר נזילות  , אחת היא מצלמה תרמית שבה הבדיקה מופיעה כהבדלי צבעים על המצלמה איפה שיש רטיבות או לחות ואיפה שיבש.

בדיקה נוספת היא בגז.

בדיקת איתור נזילות מים בגז משמשת למקומות בהם לא תמיד ניתן למצוא גישה נוחה או לצינורות שעוברים עמוק מתחת לאדמה ואז מחדירים לצנרת גז מיוחד ומאתרים אותו באמצעות חיישנים מיוחדים שמצפצפים ומתקתקים וכך ניתן לאתר את הנזילה בדיוק של ס"מ בודדים.

כמה עולה ייבוש רטיבות תת רצפתי?

מחיר ייבוש תת רצפתי לרוב בתחרות היום שיש בשוק הינו לפי מטר מרובע אך אצלנו בחברת אריה פלג לא מאמינים במחירים למ"ר אלא במחיר קבוע בלי הפתעות ובלי טריקים ובלי שטיקים , אנו מאמינים שאנו יכולים להתמודד מול כל הצעת מחיר אחרת שתקבלו בתחום בדיקות ופתרונות האינסטלציה לרבות ייבוש רטיבות תת רצפתי כך שכל מה שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר ללא התחייבות כמובן ונדאג להוסיף אתכם למאגר הלקוחות המרוצים שלנו.

פיצוץ בצנרת

 

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן